Kontakt
KANCELARIA ADWOKACKA MACIEJ BARTNIK
mapa ul. Kotlarska 6/3
31-539 Kraków

 

 
tel. kom. (48)  608 011 931
   
e-mail bartnik@krakow-adwokat.pl

 

 

Prawo nowych technologii

Służymy Państwu pomocą we wszelkiego rodzaju zagadnieniach prawnych związanych z nowymi technologiami, ze szczególnym uwzględnieniem nowego medium jakim jest Internet.


      Kancelaria może reprezentować Państawa między innymi w przypadku naruszenia praw autorskich na stronach internetowych, jak i oskarżenia o posiadanie na komputerze lub rozpowszechnianie za pomocą sieci Internet  nielegalnych treści (np. z wykorzystaniem programów typu P2P).
 
     Zapewniamy nie tylko znajomość regulacji prawnej w tym zakresie, ale także odpowiednią biegłość w problemach natury technicznej związanymi z Internetem.
 
     Nasze działania mogą ograniczać się do sporządzenia opinii prawnej, udzielenia porady, bądź też reprezentowania Państwa interesów w toczącym się postępowaniu w charakterze pełnomocnika w procesie cywilnym, bądź obrońcy w procesie karnym.
 
   Kancelaria pomoże Państwu w przypadku, posądzenia o rozpowszechnianie w Internecie utworów chronionych prawem autorskim, także w sytuacji gdy jesteście Państwo ofiarami tzw. trollingu praw autorskich – Copyright Trolling.